Botanical Hair Color - farba do włosów bez amoniaku 100 ml

Brak amoniaku sprzyja zmniejszeniu ryzyka alergii oddechowej i zmniejsza wrażliwość skóry. Brak p-fenyloendiaminy powoduje, że koloryt jest bardziej delikatny na skórze i mniej agresywny na włosy. Farba rozjaśnia włosy do 3 poziomów tonem, gwarantując doskonałe pokrycie siwych włosów, nie plami skóry i łatwo spłukuje.

Formuła wzbogacona olejem kakaowca i naturalnymi ekstraktami Hamamelis, babki, rumianku, brzozy, skrzypu, kasztanowca i  dziurawca  korzystnie wpływa na odżywienie i ochronę.Posiada właściwości zmiękczające, nawilżające, tonizujące i oczyszczające, nadaje elastyczności oraz poprawa naturalną jasność i elastyczność włosów.

SPOSÓB UŻYCIA: dobrze wymieszać w niemetalowej misce lub w wytrząsarce ze stosunkiem mieszania 1:1 (100 ml kremu koloryzującego + 100 ml preparatu Oxicreme).

Użyj utleniacza w 10 i 20 vol. przy farbowaniu włosów naturalnych i siwych.

Dla  ciężkich i odpornych włosów, użyj utleniacza 30 vol.

Aby uzyskać do 3 odcieni rozjaśniających, użyj utleniacza 40 vol.

Nakładaj na suche i niemyte włosy, czas aplikacji : 30-35 minut.

Aby uzyskać wyblakły kolor do 2 ton lub zmianę koloru, należy zastosować BOTANICAL na długości i na końcach.

W przypadku wyblaknięcia koloru do 1 tonu, nałóż BOTANICAL na korzenie na 25 minut i rozciągaj na końcach przez pozostałe 10 minut.

Kiedy kolor jest lekko wyblakły, nałóż BOTANICAL na korzenie na 30 minut, rozciągnij na końcach przez pozostałe 5 minut.

Chenice Botanical Hair Colour to trwały kolor bez amoniaku i p-fenylenodiaminy o długotrwałych, żywych i błyszczących kolorach.

Pojemność: 100 ML

W celu zakupu Prosimy o bezpośredni kontakt z dystrybutorem. Numer telefonu podany na stronie głównej.

SKU (numer identyfikacyjny towaru):
0012
Cena:0,01 zł
Kategoria towaru: