CHI G2 Prostownica Ceramiczno-Tytanowa

Najnowsze żelazko CHI Titanium (Tytanowo - Ceramiczne) jest w zasadzie poprawioną wersją 4 button, regulacja temperatury została umieszczona wewnątrz prostownicy, a nie na rękojmi co często powodowało wyłączanie 
żelazka lub zmianę regulacji.

Dodatkowo wyświetlacz został przesunięty tak aby nie był wciskany do środka prostownicy przez "mocne dociskanie kciukiem".

 

 

CHARAKTERYSTYKA:

 

  • Płytka Tytanowo Ceramiczna
  • Maksymalna temperatura do której się nagrzewa - 220 stopni
  • Możliwość regulacji temperatury co 5 stopni
  • wyświetlacz LCD 
  • Opcja regulacji w zależności od grubości włosów

Jednym przyciskiem regulujemy rodzaj włosów za czym idzie zmiana temperatury 
 i jednocześnie kolor na wyświetlaczu się zmienia :

  • Fine - 180 stopni (wyświetlacz świeci się na zielono),
  • Medium - 200 stopni (wyświetlacz świeci się na niebiesko )
  • Coars - 220 stopni (wyświetlacz świeci się na czerwono).

 

 

Gwarancja producenta : 2 lata od daty zakupu

Polska dystrybucja - polski serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ( hologram ) 

 

 

O prostownicach CHI ....…

Prostownica Farouk CHI służy do prostowania, wyginania i kręcenia każdego rodzaju włosów. Wytwarza nawilżające ceramiczne ciepło, technologia podczerwieni nawilża, daje włosom zdrowy wygląd i wspaniały połysk. 

Wykorzystana w żelazku najnowsza technologia CHI44 zmniejszająca szorstkość, matowość i efekt elektrostatyczny, wytwarza jony ujemne i głęboką częstotliwość podczerwoną. 

Za każdym razem, gdy warstwa ceramiczna ( w tym modelu wzbogacona tytanem ) wystawiona jest na działanie ciepła np. zewnętrznego ciepła prostownicy, CHI44 wytwarza jony ujemne i głęboką częstotliwość podczerwoną. 

Wkład ceramiczny w CHI44 zrobiony jest z 44 różnych substancji nieorganicznych (takich jak: Mn, Mg, Fe, Si, Ca, Zn, Se, F, Ge, Al, itd.) denaturowanych w temperaturze 1600 – 1800 stopni C. Warstwa ceramiczna musi najpierw być poddana maksymalnym temperaturom i specjalnym procesie zapewniającym czystość i odpowiedni rozkład cząsteczek. 

Warstwa ceramiczna wzmocniona tytanem użyta w CHI44 jest najwyższej jakości, by sprostować odpowiednim projektowym normom technicznym dla produktów i akcesoriów CHI. Warstwa CHI44 jest wyjątkowo mocna, odporna na ścieranie i zużycie, dużo twardsza niż nawet najtrwalsze metale. 

Wyjątkowa wydajność i cechy takie jak zdolność utrzymywania równej temperatury, ciepło „wilgotne” zamiast wysuszającego, zdolność uszczelniania łusek włosa. CHI44 przewodzi i utrzymuje ciepło dużo efektywniej niż jakikolwiek inny materiał. 

Głęboka częstotliwość podczerwona dogłębnie penetruje włos bez brutalnego otwierania jego łusek. CHI44 z głęboką częstotliwością podczerwoną daje możliwość obróbki włosa "Od zewnątrz do wewnątrz". 

Żelazko ceramiczne klasyczne CHI 1 to pierwsze na świecie żelazko wykorzystujące elementy ceramiczne oraz technologię jonizowania i podczerwieni

SKU (numer identyfikacyjny towaru):
633911741955
Cena:439,00 zł
Kategoria towaru: 
Producent: