Kerapro K5- kuracja keratynowa zestaw 5x225ml

KERAPRO 5 SYSTEM / ZESTAW o poj 225 ml Kuracja keratynowa wygładzająca włosy  / 5 szt x  225 ml  Brazilian Keratin System
 
NOWOŚĆ / intensywna kuracja regenerująco-wygładzająca włosy z efektem do 5 miesięcy

PRODUKT PROFESJONALNY ZALECANY DLA SALONÓW FRYZJERSKICH 
KERAPRO 5 jest kuracją, która odbudowuje włókno włosa oraz regeneruje włosy puszące się, uszkodzone i niepodatne (trudne do ułożenia), które utraciły swą strukturę w wyniku różnych zabiegów chemicznych i niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Wykorzystując naturalną keratynę produkt ten przywraca pierwotną, naturalną jej zawartość poprzez zwiększanie wiązania jej w obrębie włosa wypełnia wszystkie ubytki i luki w łusce włosa. Dodatkowo chroni i zapobiega przed niekorzystnym działaniem zanieczyszczeń środowiska i czynników zewnętrznych. 
Rewolucja w tej kuracji wynika z prostoty zastosowania naturalnej keratyny, która jest wprowadzana głęboko do naskórka włosa, w pełni regeneruje włos, wypełniając go i wzbogacając o nowy blask.
System ten pozwala na zredukowanie do 95% elektryzowania i puszenia się włosów. Po zastosowaniu kuracji włosy stają sie podatne i łatwiejsze do ułożenia i stylizacji.
KERAPRO 5  jest kompleksem opartym na keratynie - która jest fundamentalnym białkiem w składzie włosa, które przenika i działa w głebi włosa - odbudowuje jego wytrzymałość i sprężystość.
 
Produkt bezpieczny, nie zawiera w składzie formaldehydu i aldehydów.    
KERAORO 5  utrzymuje się do 5  miesiący, w zależności od struktury i kondycji włosa, po kuracji powinno się przestrzegać dalszej pielęgnacji włosów i zaleceń profesjonalistów. 
 
Zestaw KERAPRO 5 składa się z 5 produktów:
 
- Szampon keratynowy przygotowujący PRE 225 ml 
- Maska keratynowa odbudowująca  CARBO 225 ml
- Szampon keratynowy utrwalający     POST 225 ml 
- Balsam keratynowy nawilżający     HYDRO 225 ml 
- Fluid keratynowy wygładzający      SERUM 225 ml

Sposób użycia:
1. Umyć włosy szamponem przygotowującym PRE.Obficie spłukać i osuszyć włosy ręcznikiem 2. Wysuszyć włosy suszarką do włosów. Podzielić włosy na sekcje (ćwiartki). 3. Za pomocą pędzelka nałużyć maskę keratynową CARBO na poszczególne pasma (bez dotykania skóry głowy), nakładać od nasady aż po końce. Produkt musi pozostać w kontakcie z włosami około 15 minut w tym czasie można włosy masować i przeczesać grubym grzebieniem. Nie spłukiwać. 4. Prostować włosy za pomocą suszarki i szczotki. 5. Użyć prostownicy o temperaturze min 185 do 200 º C, w przypadku włosów etnicznych i b. grubych 220 C prostując niewielkie pasma włosów. 6. Po wyprostowaniu odczekać 15 minut i umyć delikatnie włosy szamponem utrwalającym POST, spłukać. 7. Na wilgotne włosy nałożyć Balsam keratynowy, pozostawiając na 5 minut, spłukać wodą, odsączyć ręcznikiem. 8. Nałożyć niewielką ilość Serum-fluid keratynowy na całą długość włosów . 9. Wysusyć włosy suszarką i przeprasować  prostownicą w trakcie jeżeli to konieczne nałożyć serum.

SKU (numer identyfikacyjny towaru):
123456789
Cena:305,00 zł
Kategoria towaru: 
Producent: