Post Treatment Mask - keratynowa maska po zabiegach 500 ml

KERATIN+++ Specjalnie stwożona formuła zawierająca hydrolizwaną keratynę by wzbogacić i wzmocnić efekt prostowania, nadać delikatność i połysk. Zawiera również aloes i Vitaminę E.Stosować po KERATIN +++ POST TREATMENT SHAMPOO aplikować odpowiednią dawkę na całą głowę. Pozostawić na 5-10 minut. Wypłukać dokładnie  wodą i dokonczyc stylizację.

Tymczasowe profesjonalne leczenie włosów. 
Formułowany z kombinacji SILIKONÓW i KERATYN o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej. Silikony ułatwiają wygładzanie a keratyny wiążą się z włosami, zapewniając odżywienie i restrukturyzację wewnętrzną i zewnętrzną utrzymując ją gładką przez kilka tygodni, nadaje miękkości i połysku. 
Eliminuje nadmiar objętości i kędzierzawości, chroni włosy przed wilgocią z zewnątrz. 
Keratyny zmieniają strukturę włosów wewnątrz i na zewnątrz, białka o niskiej masie cząsteczkowej przenikają do włosów; osoby o dużej masie cząsteczkowej pracują poza działaniem antyoksydacyjnym, zwalczają starzenie się włosów, naprawiają włókna włosów z promieniowania UV, efekt kondycjonowania, ochronne nawilżanie.
Białka sojowe odżywiają strukturę włosa, białka pszenicy rewitalizują,ekstrakt z żeń-szenia działa energetyzująco i wzmacniająco. Ekstrakt z bambusa odżywia włosy.

SKU (numer identyfikacyjny towaru):
0017
Cena:79,00 zł
Kategoria towaru: