Zestaw Promocyjny Balje

Szampon Baljé, Regenerująca kąpiel kapilarna, delikatnie myje, dbając o dobre nawilżenie i miękkość. Wzór wzbogacony keratyną i olejem arganowym do głębokiego odżywiania włosów. Nadaje się do włosów farbowanych i bardzo kruchych, aktywuje szereg działań przygotowawczych do dobrostanu włosów: restrukturyzuje, przywraca równowagę i prawidłowy stopień nawilżenia dzięki czemu łatwiej się rozczesują. Odżywianie i regeneracja są wynikiem technologii opartej na hydrolizowanej Keratynie: jako niezbędne białko, z którego naturalnie składa się struktura kapilarna, keratyna utrwala włosy, aktywując funkcję, która czyni ją wodoszczelną, elastyczną i silną. Rozróżnienie tej substancji jest ponadto zdolnością do przypisania plastyczności włosom, pomagając w utrzymaniu pożądanego kształtu na dłużej. Dzięki zawartości oleju arganowego we wzorze kąpiel kapilarna głęboko nawilża. Odżywianie i delikatne oczyszczanie zapewniają również brak parabenów.

Odżywka Acty Plus, regenerująca odżywka nadająca włosom zdrowy wygląd. Ułatwia rozczesywanie, sprawia że włosy są miekkie i pełne blasku. Najlepszy efekt odżywki pozastosowaniu Szamponu Balje oraz silnie nawilżającej maski.

Balje maska ​​regenerująca,  wskazana do włosów zniszczonych. Jego formuła oparta na bazie keratyny i oleju arganowego  sprawia , że włosy są doskonale nawilżone, rozplątane i lśniące , dzięki czemu uzyskujemy efekt absolutnej miękkości. Nie obciąża włosów.

SKU (numer identyfikacyjny towaru):
19933
Cennik:105,00 zł
Cena:94,50 zł
Oszczędzasz:10,50 zł
Kategoria towaru: 
Rabat: 
insight